Torba 40x20x25

Torba 40x20x25 to nowa torba do Ryanair i Wizz Air

Torba 40x20x25 cm to bagaż podręczny, który sprawdzi się jako torba do Ryanair, a także torba do WizzAir. Odpowiadająca nowym wymaganiom torba 40x20x25 cm pozwoli pasażerom uniknąć opłat za nadbagaż.

Odpowiednia torba 40x20x25 to konieczność dla podróżujących liniami Ryanair i Wizz Air. Od 1listopada zmieniły się przepisy do tyczące wnoszenia na pokład samolotu podręcznego bagażu. Obecnie maksymalny wymiar jaki może mieć torba 40x20x25 jest właśnie taki. Natomiast jeśli chodzi o wagę, zarówno torba do Ryanair jak i torba do WizzAir, mogą ważyć do 10 kilogramów.

W ostatnich latach coraz chętniej podróżujemy samolotami, ponieważ nie ma co ukrywać jest to znaczne zaoszczędzenie czasu, a bardzo często również pieniędzy. Dlatego dla bardzo wielu osób jest to najbardziej komfortowy sposób podróżowania, dzięki któremu w krótkim czasie można pokonać naprawdę bardzo duże odległości.

W ostatnim czasie zmieniły się przepisy dotyczące bagażu podręcznego i obecnie może nim być torba 40x20x25. Z tego właśnie powodu zarówno torba ryanair jak i torba do WizzAir muszą mieć nie tylko odpowiedni wymiar, ale równocześnie ich waga nie może być większa niż 10 kilogramów.

Nie bez znaczenia jest również bagaż rejestrowany, ponieważ on także musi spełniać odpowiednie wymogi co do rozmiaru. Tak naprawdę naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów bardzo często wychodzą same sklepy. Wystarczy że powie się, z jakich linii lotniczych zamierzamy skorzystać, a sprzedawca zaproponuje walizki określonego rozmiaru.

Co więcej w ostatnim czasie coraz większa liczba firm produkujących walizki dostosowuje wielkość swoich produktów do wymogów konkretnych linii. Kolejnym ułatwieniem jest fakt, że Ryanair ma w sprzedaży walizki, które są dedykowane właśnie do korzystania z ich linii. Dlatego każdy produkt zakupiony w tym sklepie będzie spełniał ich wymogi dotyczące wymiarów bagażu. Oczywiście nie ma konieczności kupowania produktów typu torba 40x20x25 właśnie z tego sklepu.

Specjalnie dedykowana torba do Ryanair czy torba do WizzAir to produkt dostępny w ofercie wielu sklepów, także tych internetowych. Odpowiednich rozmiarów bagaż, jakim jest torba 40x20x25 spełni wymagania nie tylko przewoźnika, lecz także samych podróżujących i w znacznym stopniu ułatwi przejście odprawy na lotnisku.

Trzeba przyznać, że zmiana, jaką jest torba 40x20x25 cm to spore zaskoczenie i zarazem utrudnienie dla podróżujących, szczególnie dla tych, którzy o nowych przepisach dowiedzieli się przybywając na lotnisko. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu a także dodatkowych wydatków, związanych z podrożą samolotem, warto pomyśleć o zakupie odpowiedniego bagażu, jakim jest pełnowymiarowa torba do Ryanair.

Torba 40x20x25 cm to konieczność dla podróżujących, którzy chcieliby uniknąć opłat za bagaż czy kupna droższej taryfy. Odpowiednia torba 40x20x25 cm to zatem konieczność w przypadku osób, planujących lot linią Ryanair czy Wizz Air w najbliższym czasie. Dobrej jakości Torba 40x20x25 cm oferowana jest przez producenta, firmę Pariso.pl. Na stronie polskiego producenta bagaż taki jak torba 40x20x25 cm występuje w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy podróżujący znajdzie odpowiedni bagaż dla siebie.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *