szczoteczka soniczna megasonex m8

Ranking szczoteczek sonicznych

Ranking szczoteczek sonicznych powstał po to, aby ułatwić wszystkim ułatwić najlepszej szczoteczki. Podjęcie odpowiedniej decyzji może nie być łatwe, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy.

Wielość modeli szczoteczek sonicznych może skutecznie zniechęcić do zakupów, właśnie dlatego wyciągamy do was pomocną dłoń. Specjalnie dla niezdecydowanych stworzyliśmy ranking szczoteczek sonicznych, który na pewno pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. W rankingu znalazło się pięć naszym zdaniem najlepszych szczoteczek sonicznych na rynku, czyli: Philips Sonicare Diamond Clean, Panasonic EW DL-83, SEYSSO OXYGEN O-SONIC, Philips sonicare Flex Care Platinum HX 9172/14 oraz FOREO ISSA CLASSIC.

Dlaczego szczoteczka soniczna to dobry wybór?

Zdecydowaliśmy się przygotować ranking szczoteczek sonicznych, ponieważ te modele biją rekordy popularności – to innowacyjna jakość szczotkowania zębów. Działanie tych szczoteczek jest oparte na technologii fal dźwiękowych, które wprawiają włosie szczoteczki w ruch wymiatający. Fale dźwiękowe rozchodzą się w płynie (woda, ślina w jamie ustnej, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołują w nim powstanie chmury mikrobąbelków, które penetrują i dokładnie oczyszczają miejsca niedostępne dla włókna szczoteczki. Dzięki temu czyszczenie jest niezwykle skuteczne. Regularne używanie szczoteczki sonicznej zapobiega wielu chorobom zębów i dziąseł, a ponadto sprawia, że znikają uporczywe przebarwienia i płytka nazębna. Te szczoteczki są delikatne dla zębów i dziąseł, dlatego sprawdzą się dobrze zarówno u dorosłych, u dzieci, jak i u osób noszących aparaty ortodontyczne.

Ranking szczoteczek sonicznych

Tworząc ranking szczoteczek sonicznych, wzięliśmy pod uwagę opinię użytkowników oraz deklaracje producentów. Specjalnie dla was wybraliśmy i dokładnie opisaliśmy pięć szczoteczek sonicznych. Modele, które znalazły się w tym zestawieniu, są naszym zdaniem najlepsze na rynku. Na pierwszym miejscu znalazła się szczoteczka, która według nas jest najlepsza, natomiast na ostatnim miejscu umieściliśmy tę, która najmniej przypadła nam do gustu.

I miejsce – Szczoteczka soniczna Philips Sonicare Diamond Clean
szczoteczka soniczna philips sonicare diamondclean
Flagowy model marki Philips Sonicare.
Posiada pięć trybów pracy o maksymalnej częstotliwości 31.000 drgań na minutę.
Wyposażona w dwuminutowy timer oraz czujnik nacisku.
Wyróżnia ją wysoka jakość wykonania, ceramiczna rękojeść oraz przepiękne kolory (np. rose gold czy ametystowy).
Idealna dla podróżujących – w zestawie znajdziemy etui podróżne.

II miejsce – Szczoteczka soniczna Philips sonicare Flex Care Platinum HX 9172/14
szczoteczka soniczna philips sonicare easyclean
Model najbardziej zaawansowany technologicznie. Posiada trzy tryby pracy.
Posiada akumulator jonowo-litowy, który zapewnia dłuższą pracę szczoteczki przy pełnym naładowaniu.
Szczoteczka została wyposażona w dwuminutowy timer, czujnik nacisku oraz funkcję Easy-Start, która systematycznie zwiększa intensywność pracy.
W zestawie znajdziemy: etui podróżne, ładowarkę podróżną, końcówki wymienne.

III miejsce – Szczoteczka soniczna Panasonic EW DL-83
szczoteczka soniczna panasonic dm81
Model oparty na mechanizmie liniowym, który generuje 31.000 poziomych drgań na minutę (ten mechanizm zwiększa efektywność czyszczenia miejsc trudno dostępnych).
Posiada trzy tryby pracy.
Szczoteczka wyposażona w dwuminutowy timer oraz akumulator jonowo-litowy.
Wygląda elegancko oraz została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Łatwa w czyszczeniu.
W zestawie znajdziemy etui podróżne pozwalające na higieniczny transport szczoteczki.

IV miejsce – Szczoteczka soniczna SEYSSO OXYGEN O-SONIC
szczoteczka soniczna seysso professional
Jest to model polskiej marki wykonany z najwyższej jakości materiałów.
Posiada trzy tryby pracy, z których najmocniejszy to 43.000 drgań na minutę.
Został wyposażony w auto-timer oraz wydajny akumulator.
Posiada wysoką klasę wodoszczelności.
W zestawie znajdziemy etui ochronne.

V miejsce – Szczoteczka soniczna FOREO ISSA CLASSIC
szczoteczka soniczna foreo issa
Model w całości wykonany z silikonu medycznego o właściwościach antybakteryjnych.
Silikonowe włókna wprawiane w drgania pulsacyjne o częstotliwości 11.000 ruchów na minutę świetnie polerują powierzchnię szkliwa oraz zapewniają odpowiedni masaż dziąseł. Szczoteczka posiada regulację mocy szczotkowania oraz funkcję „Pomocne Smiley’s”, które wyrabiają i utrwalają u dzieci nawyk regularnego szczotkowania zębów. Wyróżnia się wydajną baterią. Jej wygląd zachwyca – ma bardzo ciekawy kształt i jest dostępna w wielu wyjątkowych kolorach.

Mamy nadzieję, że nasz ranking szczoteczek sonicznych okaże się pomocny w wyborze odpowiedniej szczoteczki. Jednak trzeba mieć na uwadze, że decydując się na kupno konkretnego modelu, należy przede wszystkim kierować się własnymi potrzebami. Staraliśmy się dokładnie przeanalizować wybrane modele, dlatego wspomnieliśmy zarówno o działaniu, jak i o wyglądzie i składzie zestawu. Gusta są jednak różne, dlatego nie zdziwimy się, jeśli niektórzy z was nie zgodzą się z kolejnością modeli w naszym rankingu szczoteczek sonicznych. Nie ulega jednak wątpliwości, że wszystkie przedstawione tu modele są warte uwagi.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *